PODROBNÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Vyberte si dle svých představ

ZAVŘIT FILTR

Prodej chaty Olomouc a okolí

Prodej chaty 3+1 v Droždíně

Prodej chaty 3+1 v Droždíně

Olomouc, Olomouc, Droždín
Smíšená budova, 108 m²
6 999 500 CZK cena včetně provize RK
DETAIL
Prodej chaty 1+kk v Samotiškách

Prodej chaty 1+kk v Samotiškách

Olomouc, Samotišky
Dřevěná budova, 24 m²
2 495 000 CZK cena včetně provize RK
DETAIL
Prodej chalupy 3+1 v Konici, Nová Dědina

Prodej chalupy 3+1 v Konici, Nová Dědina

Prostějov, Konice, Nová Dědina
Cihlová budova, 70 m²
1 450 000 CZK cena včetně provize RK
DETAIL

UPRAVIT HLEDÁNÍ

Naše realitní kancelář se nezabývá jen prodejem a pronájmem bytů, domů či kanceláří. V nabídce najdete také sekci Prodej chaty Olomouc, kde najdete aktuální nabídku rekreačních nemovitostí. Pokud tedy sháníte chatu nebo chalupu, kde budete moci trávit klidné víkendy, jste tady správně. V naší nabídce najdete docela malé dřevěné chatky o velikosti 1+kk, stejně jako prostornou chalupu pro mnohačetnou rodinu.

Nenašli jste v nabídce chaty Olomouc žádnou nemovitost, která by vás chytla za srdce? Pak máte několik možností. Můžete se na nás obrátit se svými požadavky a my se pokusíme pro vás sehnat vhodnou nemovitost ke koupi. Nebo se můžete podívat do sekce domy na prodej. Vždyť nikde není psáno, že v koupeném domečku musíte žít trvale. Z domu si můžete udělat svou chalupu, kam budete jezdit jen na víkendy nebo dovolené. Ostatně je jen a jen na vás, co se koupenou nemovitostí zamýšlíte.

Mimo chat nabízíme i pozemky

Pokud ani takto nenajdete řešení, je tu ještě jedna možnost. Zkuste se podívat na nabídku pozemků. Možná najdete takové místo, do kterého se zamilujete a svou chatu nebo chalupu si na takovém pozemku zkrátka postavíte. Pak bude vaše víkendové bydlení vypadat přesně tak, jak si budete přát. A navíc o stavbě budete vědět úplně všechno. I to má své nesporné výhody.